informacje

INFORMACJE OGÓLNE

Od dawna wiadomo, że wypadki chodzą po ludziach. Z racji gęstniejącego ruchu na naszych ulicach uniknięcie wypadku drogowego lub chociaż stłuczki bywa nie lada wyzwaniem. Jeśli zostałeś poszkodowany w wyniku wypadku, stłuczki lub kolizji a Twoje auto zostało unieruchomione pamiętaj że u nas wynajmiesz auto zastępcze BEZPŁATNIE i BEZGOTÓWKOWO a koszt wynajmu zostanie pokryty przez ubezpieczyciela sprawcy!

Jak i dlaczego?

Po prostu przyjdź do nas i odbierz samochód zastępczy BEZPŁATNIE I BEZGOTÓWKOWO! My się wszystkim zajmiemy!

Dla wielu z nas brak samochodu oznacza poważne problemy komunikacyjne. Pojawia się problem jak dojechać do pracy, jak zawieść i odebrać dziecko ze szkoły czy przedszkola? Miałeś samochód i został on unieruchomiony nie z Twojej winy, czujesz się podwójnie poszkodowany? Jeśli nie jesteś fanem transportu miejskiego skontaktuj się z nami! Auto zastępcze z OC sprawcy Ci się należy! Dla czego masz cierpieć za cudze błędy!?

Wynajem aut zastępczych a wypożyczalnia samochodów

Zwykła wypożyczalnia samochodów oferuje po prostu wynajem samochodów za gotówkę lub bezgotówkowo. Przychodzisz i wynajmujesz samochód płacąc na miejscu ustaloną kwotę, nawet wówczas gdy chcesz wynająć samochód w charakterze samochodu zastępczego, który jest Ci potrzebny w konsekwencji wypadku czy też stłuczki. My działamy nieco inaczej. Podobnie jak klasyczna wypożyczalnia samochodów oferujemy wynajem samochodów przy czym nastawiamy się na wynajem samochodów zastępczych bezpłatnie i bezgotówkowo. U nas wynajmiesz samochód zastępczy od ręki, bezgotówkowo i bezpłatnie a pozyskanie należności od ubezpieczyciela sprawcy za wypożyczenie samochodu bierzemy na siebie świadcząc dodatkowo pomoc prawną GRATIS!

Wypożyczalnia samochodów, wynajem samochodów, aut.
Wypożyczalnie samochodów Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, pomorskie.