O nas

Jako wypożyczalnia samochodów zastępczych wzięliśmy sobie za cel świadczenie fachowej i rzetelnej pomocy skierowanej do osób które brały udział w kolizji drogowej lub wypadku samochodowym a ich auto zostało skutecznie unieruchomione przez sprawcę. Nasza rola polega na uświadamianiu osób poszkodowanych w tego typu zdarzeniach jakie prawa im przysługują. W szczególności dotyczy to aut zastępczych o jakie poszkodowani mają prawo wnioskować u ubezpieczyciela sprawcy. Naszym klientom oferujemy wynajem aut zastępczych z OC sprawcy. Samochody zastępcze wynajmujemy bezpłatnie i bezgotówkowo biorąc na siebie wszelkie formalności związane ze zwrotem kosztów wypożyczenia auta. Dodatkowo naszym klientom zapewniamy gratis fachową pomoc prawną!

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wspólnie poszukując najlepszych rozwiązań. Pomagamy i doradzamy mając świadomość że profesjonalna i fachowa pomoc przyczyni się do wzrostu liczby naszych klientów i pozytywnie wpłynie na rozwój naszej firmy.

Nasze usługi obejmujące wynajem samochodów kierujemy zarówno do firm jak i klientów indywidualnych.

Wszystkich poszkodowanych zapraszamy do skorzystania z naszych usług – wypożyczalnia samochodów, wynajem samochodów, samochody zastępcze bezpłatnie!

Samochód zastępczy po wypadku bezpłatnie i bezgotówkowo!
U nas to możliwe!