Wypożyczalnia samochodów

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

Jednym z częstych błędów, jakie popełniają osoby potrzebujące samochodu zastępczego jest wizyta w zwykłej wypożyczalni samochodów tymczasem taka wypożyczalnia samochodów owszem wypożyczy samochód ale na zwykłych zasadach, które nie odbiegają od zwykłego wypożyczenia samochodu więc nie ma to zbyt wiele wspólnego z samochodem zastępczym.

W odróżnieniu od zwykłej wypożyczalni samochodów oferujemy nieco inne rozwiązanie. Ma ono na celu wypożyczenie osobie poszkodowanej samochodu zastępczego bez dodatkowych opłat. Zamiast korzystać z usług zwykłej wypożyczalni samochodów osoby, których samochód został trwale unieruchomiony w skutek stłuczki lub wypadku, powinny skorzystać z naszej oferty, która oprócz wypożyczenia samochodu zastępczego bezpłatnie i bezgotówkowo obejmuje również bezpłatną pomoc prawną.

W przypadku stłuczki lub wypadku nie z naszej winy wynajem samochodów w zwykłej wypożyczalni samochodów generuje niepotrzebne koszty dodatkowe dlatego, że osoby poszkodowane mają prawo ubiegać się o samochód zastępczy z OC sprawcy. Nasza wypożyczalnia samochodów to wynajem samochodów BEZPLATNIE i BEZGOTÓWKOWO z OC sprawcy wypadku lub kolizji.

Tego nie da Ci zwykła wypożyczalnia samochodów – auto zastępcze z OC sprawcy BEZPŁATNIE i BEZGOTÓWKOWO